Atgalinių nuorodų (backlinkų) pardavimas

Reklama internete, interneto svetainių kūrimas ir kitos reklamos paslaugos

Daugeliui patyrusių svetainių optimizavimu užsiimančių profesionalų ne paslaptis, kad norint pasiekti, kad svetainė būtų aukštai reitinguojama Google paieškos rezultatuose, neužtenka tik redaguoti ir optimizuoti svetainės turinį. Siekiant, kad svetainė pagal konkrečius raktinius žodžius būtų aukštai reitinguojama paieškos rezulatuose, būtina, kad į svetainę būtų nukreipta nuorodų pagal konkrečius raktinius žodžius iš kitų gerai Google vertinamų svetainių. Integralus Google svetainių įvertinimas yra visiems gerai žinomas Google PageRank. Esmė čia paprasta - kuo daugiau nuorodų iš aukštą Google PageRank turinčių svetainių yra nukreipta į jūsų svetainę, tuo aukščiau jūsų svetainė yra reitinguojama paieškos rezultatuose. 

Mes galime pasiūlyti savo paslaugas tiek SEO profesionalams, kurie užsiima kitų svetainių optimizavimu, tiek tiesiogiai suinteresuotiems asmenims, kurie nori susilaukti sėkmės Google paieškoje su savo asmeninias projektais. Kreipkitės dėl nuorodų pirkimo tiesiai į mus - taip sutaupysite pinigų, kuriuos už tarpininkavimą pasiima kiti SEO specialistai. Nuorodas galime pasiūlyti iš ilgo aukštą Google PageRank turinčių svetainių sąrašo pagal temas, kurios atitinka jūsų svetainę (teminių išorinių nuorodų efektas dar didesnis). 

Siūlome geriausias kainas!

  • Nuorodos iš svetainių, kurių MOZ Domain Authority 30+ ar Google PageRank 5+ nuo 5 €/mėn.
  • Didesniems užsakymams taikome nuolaidas!

Taip pat siūlome kontekstines nuorodas apie Jūsų svetainės veiklą parašytuose kontekstiniuose SEO straipsniuose. Už suteiktas paslaugas išrašome sąskaitas-faktūras.

Dalies svetainių, kuriose talpiname nuorodas, SEO rodikliai

Trumpiniai: PR - Google PageRank, MR - MOZ MozRank, DA - MOZ Domain Authority, PA - MOZ Page Authority, CF - Majestic Citation Flow, TF - Majestic Trust Flow.

Jei mūsų paslaugos jus sudomino - kreipkitės į mus nurodydami savo svetainės temą, norus ir lūkesčius ir pateiksime Jums individualų pasiūlymą:

  • Mob. tel.: +370 693 55557
  • El. paštas: El. paštas
  • Skype: skype me! flyerislt
Atgalinės nuorodos. Mūsų rekomendacijas lankytojai įvertino 55 remiantis 4 vertinimais. Savo vertinimus siųskite svetainėje pateiktais kontaktais. Mums svarbi jūsų nuomonė apie mūsų siūlomą atgalinių nuorodų įsigijimo paslaugą.