Reklama internete ir kitos reklamos paslaugos

Reklama internete, interneto svetainių kūrimas ir kitos reklamos paslaugos

Reklama internete yra daug efektyvesnė ir pigesnė, nei reklama spaudoje ar televizijoje. Internetinė reklama yra skaidri, rezultatai nesunkiai išmatuojami. Rekomenduojame susipažinti su mūsų siūlomomis svetainių optimizavimo paieškos sistemoms (SEO) bei reklamos internete (Google AdWords) paslaugomis.

Profesionalus interneto svetainės optimizavimas paieškos sistemoms yra efektyviausia galima investicija į jūsų interneto svetainę, užtikrinanti ilgalaikę grąžą. Tiesiogiai bendradarbiaudami su klientu parenkame kliento veiklai aktualius paieškos raktinius žodžius, kurie yra populiarūs paieškos sistemose, optimizuojame kliento svetainės turinį bei programinį kodą ir taip pasiekiame žymiai geresnio svetainės pozicionavimo paieškos sistemų rezultatų puslapiuose pagal atitinkamus raktinius žodžius. Tai garantuoja nuolatinį potencialių klientų srautą į jūsų svetainę be jokių papildomų periodinių investicijų ateityje.

Natūralaus srauto iš google.lt pokytis praėjus mėnesiui po optimizacijos atitinkamomis dienomis

Pateikiame optimizuotos įmonės svetainės lankomumo pokytį tomis pačiomis dienomis po vienerių mėtų. Svetainės lankokumas iš Google paieškos padidėjo 180%! Svetainė randama Google paieškos rezultatuose pagal jų veiklos sričiai aktualius raktinius žodžius pirmose pozicijose. Jei norite daugiau sužinoti apie konkrečius mūsų pasiekimus, susisiekite asmeniškai.

Kadangi net ir sėkmingos svetainės optimizacijos atveju rezultatai stebimi tik po kurio laiko (iki kelių mėnesių), pradžiai galime jums padėti parengiant efektyvią reklaminę akciją Google AdWords ar Facebook svetainėje. Tai itin efektyvus reklamos internete būdas, mat į jūsų svetainę atvedami tik potencialūs klientai. Naujiems klientams turime galimybę pasiūlyti specialius nuolaidų kuponus užsakymams iš AdWords reklama.